Inauguracja roku szkolnego 2015/2016

8.00   -    Spotkanie uczniów klas II - III LO i II - IV Technikum w salach lekcyjnych.

9.00   -    Rozpoczęcie roku szkolnego klas pierwszych Liceum i Technikum w auli szkoły.

W dniu 28.08.2015r. w sekretariacie szkoły można odbierać dyplomy potwierdzające kwalifikacje zawodowe

Zespół Szkół w Chojnicach

Mam(y) talent(y)

5 grudnia 2008r. w piątkowe popołudnie odbyła się szkolna edycja programu „Mam talent”. W skład jury weszli: p. Grażyna Szumska, p. Grażyna Kuligowska, p. Agnieszka Narloch, przewodniczący SU Mateusz Sawicki oraz wylosowana spośród publiczności, Małgorzata Peplińska. Prowadząca imprezę Paulina Sielska doskonale wywiązała się z obowiązków gospodyni, przedstawiając m. in. swój taniec. Werdykt jury: I - Michał Szyszka i Mieczysław Beger – ewolucje na szczudłach, II – Paweł Sołtysiński – układ taneczny, III – Grzegorz Domeracki – prezentacja utworu „Zawsze tam gdzie Ty” przy własnym akompaniamencie na pianinie. Ponadto wyróżnienia otrzymali: Adrianna Lemańczyk oraz Szymon Kaczmarek. Pozostali uczestnicy to Sandra Łangowska, Dominika Wróblewska, Emanuel Orman, Kamila Skibińska, Paweł Sołtysiński oraz Wojciech Kurszewski, Mateusz Cebula, Magdalena Słodczyk, Mateusz Rogala oraz Paweł Lizakowski, Halina Szczepańska, Agnieszka Szyszka, Natalia Knitter, Martyna Zgrzebniak oraz Bernadeta Kak, Mirela Marciniak.

Fotogaleria:

Strony Internetowe Pracownia Autorska Justyna Laska